PAT-AGENDA 2019

 

GENER

 

3 de gener - 16:30 h. “Paf, el meu amic màgic” - Teatre de La Massana - Andorra - Tots els públics

10 de gener - 18 h. .-  “A la voreta dels cors” -  Sant Joan d’Espí - Espectacle Sensorial - Primera Infància (0-3)

11 de gener - 17 i 18 h.- “Bitxos” - Figueres - Espectacle Sensorial - Primera Infància (0-3)

12 de gener - 11 h.- “Bitxos” - Esparraguera - Espectacle Sensorial - Primera Infància (0-3)

12 de gener - 11 h.- “La Granja Menuda” - Santa Eulàlia de Ronçana - Espectacle Sensorial - Primera Infància (0-3)

15 de gener - 18 h.- “A la voreta del mar”- Barcelona - Espectacle Sensorial - Primera Infància (0-3)

16 de gener - 17:30 h.- “El vaixell de les campanetes”.- El Masnou - Taller d’estimulació sensorial

17 de gener - 17:30 i 18:15.- “Bitxos”.- Palamòs - Espectacle Sensorial - Primera Infància (0-3)

19 de gener - 11.30 h.- “Bitxos” - Ripollet - Espectacle Sensorial - Primera Infància (0-3)

22 de gener - 18 h.- “Bitxos” - Sant Cugat del vallès - Espectacle Sensorial - Primera Infància (0-3)

29 de gener - 18 h.- “A la voreta dels núvols”. - C.C. Bon Pastor (BCN) - Espectacle Sensorial - Primera Infància (0-3)

 

FEBRER

 

3 de febrer - 11 h.- “Paf, el meu amic màgic” - Auditori del C.C. de Sant Oleguer - Sabadell - Tots els públics

5 de febrer - 17:30 h.- “A la voreta del mar”- El Prat del Llobregat- Espectacle Sensorial - Primera Infància (0-3)

8 de febrer - 17:30 h.- “A la voreta dels núvols” - SANT VICENÇ DE MUNTALT - Espectacle Sensorial - Primera Infància (0-3)

9 de febrer - 10:30 h.- “A la voreta del mar” - EL PRAT DE LLOBREGAT- Espectacle Sensorial - Primera Infància (0-3)

11 de febrer - 10 i 11 h.- “A la voreta dels núvols” - RUBI - Campanya escolar bressols

12 de febrer - 11 h. - “A la voreta del mar” - GUINARDÓ - BCN - Espectacle Sensorial - Primera Infància (0-3)

13 de febrer - 9:30 h.- “A la voreta dels núvols” - VILANOVA DEL VALLES (PER ESCOLES BRESSOL) - Espectacle Sensorial - Primera Infància (0-3)

14 de febrer - 10 i 11 h.- “A la voreta dels nuvols” -  RUBI - Campanya escolar bressols

13 de febrer - 17:30 h.- “La Granja Menuda” - PALLEJÀ - Espectacle Sensorial - Primera Infància (0-3)

13 de febrer - 18 h. - “La carpa dels contes” - SABADELL - Sessió de Conta-Contes - Totes les edats

14 de febrer - 17:30 h.- “A la voreta dels cors” - PINEDA DE MAR - Espectacle Sensorial - Primera Infància (0-3)

15 de febrer - 17:30 h.- “Tres contes en un tris tras” - SANT CELONI - Sessió de Conta-Contes - Totes les edats

16 de febrer - 11 h.- “A la voreta del mar” - TRINITAT VELLA - Espectacle Sensorial - Primera Infància (0-3)

22 de febrer - 18 h.- “Olivia la nena viatgera” -  LLINARS - Sessió de Conta-Contes - Totes les edats

23 de febrer - 17:30 h.- “La veritable història del Rei Carnestoltes i la vella quaresma” - TIANA - Sessió de Conta-Contes - Totes les edats

23 de febrer - 12 h.- “Em feu un lloc i altres contes per passar el fred” - CASTELLVISBAL - Sessió de Conta-Contes - Totes les edats

24 de febrer - 10 h.- "La Barretuda" - BARCELONA - Màgic Line en benefici de l'Hopital Sant Joan de Déu

27 de febrer - 17:30 h.- “A la voreta dels cors” - MATARO - Espectacle Sensorial - Primera Infància (0-3)

 

MARÇ

 

5 de març - 17 h.- “A la voreta del mar” - LES ROQUETES (BCN) - Espectacle Sensorial - Primera Infància (0-3)

9 de març  - 10:30 i 11:15 h.- “Bitxos” -  CASTELLDEFELS - Espectacle Sensorial - Primera Infància (0-3)

13 de març - 17:30 h.- “Bitxos” - PALAU SOLITA I PLEGAMANS - Espectacle Sensorial - Primera Infància (0-3)

16 de març - 12 h. - “Pataclown Circus” - CENTRE CÍVIC TRINITAT VELLA - Espectacle Clown - Totes les edats

20 de març - 18 h. “A la voreta dels núvols” -  MALGRAT DE MAR - Espectacle Sensorial - Primera Infància (0-3)

21 de març - 11 h.- “A la voreta del mar” - SANT GERVASI (BCN) - Espectacle Sensorial - Primera Infància (0-3)

23 de març - 11 h. - “Benvinguda Primavera” - LLIÇÀ D'AMUNT - Sessió de Conta-Contes - Totes les edats

29 de març - 11 h.- “A la voreta del mar” - BARNA - Espectacle Sensorial - Primera Infància (0-3)

30 de març - 12 h.- "La veritable història del rei Carnestoltes" - Palafolls - Sessió de Conta-Contes - Totes les edats

31 de març - 11:30 h.- “PAF EL MEU AMIC MAGIC” - TEATRE DE SANT FELIU DEL LLOBREGAT - Per tots els públics

 

ABRIL

 

26 d'abril - 18 h. - “Princeses, dracs, cargols, i altres animalons” - PALLEJÀ - Sessió de Conta-Contes - Totes les edats

27 d'abril - 12 h.- “Bitxos” - MONTCADA - Espectacle Sensorial - Primera Infància (0-3)

30 d'abril - 17:30 h.- “La Granja Menuda” - EL PRAT DE LLOBREGAT- Espectacle Sensorial - Primera Infància (0-3)

 

MAIG

 

4 de maig - 10:30 h.- “La Granja Menuda” - EL PRAT DE LLOBREGAT- Espectacle Sensorial - Primera Infància (0-3)

4 de maig - 12 h.- “A la voreta dels núvols” - CORNELLÀ - Espectacle Sensorial - Primera Infància (0-3)

7 de maig - 9 h.- “A la voreta dels núvols” - SANTA PERPETUA DE LA MOGODA - Campanya escolar

8 de maig - 10 h.- “A la voreta dels núvols”- VILANOVA DEL VALLES (PER ESCOLES BRESSOL) - Espectacle Sensorial - Primera Infància (0-3)

8 de maig - 18 h.- “La Carpa dels contes” - SANT CUGAT MIRA-SOL - Espectacle Sensorial - Primera Infància (0-3)

9 de maig - 9 h.- “A la voreta dels núvols” - SANTA PERPETUA DE LA MOGODA - Campanya escolar bressols

10 de maig - 9            h..- “ala voreta dels núvols” - SANTA PERPETUA DE LA MOGODA - Campanya escolar bressols

10 de maig - 18 h.- “Bitxos” - BARBERA- Espectacle Sensorial - Primera Infància (0-3)

17 de maig - 17:30 h.- “A concretar” EL PAPIOL

22 de maig - 17:30 H.- “Nadons” - SANT PERE DE RIBES - Espectacle Sensorial - Primera Infància (0-3)

24 de maig - 18 h.- “A la voreta del mar” -  SANT VICENÇ DELS HORTS - Espectacle Sensorial - Primera Infància (0-3)

 

JUNY

 

3 de juny - 9 H.- “A la voreta dels núvols”- SABADELL - Espectacle Sensorial - Primera Infància (0-3) - Campanya escolar

7 de juny - 18 h. “La carpa dels contes” - BADIA - Espectacle Sensorial - Primera Infància (0-3)

7 de juny - 18 h.- “a determinar”.-  PALLEJÀ

8 de juny 10:30 i 11:15 h.- “L'hora del bany” - CASTELLDEFELS - Espectacle Sensorial - Primera Infància (0-3)

 

JULIOL

 

2 de juliol - 18 h.- “L'hora del bany” - Teià - Espectacle Sensorial - Primera Infància (0-3)

 

AGOST

 

30 agost -19 h. “Pataclown”  ALP - Per tots els públics

 

OCTUBRE

 

9 d’octubre - 17:30 h.- “A la voreta dels núvols” - CASTELLVISBAL - Espectacle Sensorial - Primera Infància (0-3)

18 d’octubre - 18 h.- “Olivia la nena viatgera” - ELISENDA DE MONTCADA - Sessió de conta contes per totes les edats

19 d'octubre 12 h.- “Cagallufes el follet rondinaire”- C. C. TRINITAT VELLA - Espectacle amb titelles per tots els públics

 

NOVEMBRE

 

9 de novembre - 11:30 h.- “A la voreta dels núvols” - RIPOLLET - Espectacle Sensorial - Primera Infància (0-3)

13 de novembre - 11.30 h.- “A determinar” - RUBÍ - Espectacle Sensorial - Primera Infància (0-3)

21 de novembre - 18 h.- “Mdame Curi la Científica” - VILANOVA DEL VALLES - Sessió de conta-contes per totes les edats

 

 

Versión para imprimir Versión para imprimir | Mapa del sitio
© ciapatawa

Página web creada con 1&1 IONOS Mi Web.